Hakkımızda

Hakkımızda

Kısaca DEO;

Gelecek nesiller için kaliteden taviz vermeyen anlayışımızla, en sağlıklı ve doğal ürünleri iyi tarım uygulaması ile sizlere sunmaktır.

Cem Seymen’in vizyonu ve misyonundan etkilenerek, 2015 yılında Aydın’da adı sağlık ve doğal yaşamla özdeşleşmiş DEO tarımı kuran Mimar Ozan Demirbaş 5 yıl önce tarım alanında yaptığı yatırımların meyvelerini topluyor. DEO, doğal beslenmek isteyen herkese ulaşmak için hiç durmadan çalışmaktadır. Üretim sürecinde insan sağlığına zararlı herhangi bir ilaç ve gübre kullanılmamaktadır. En büyük önceliğimiz insan sağlığı olduğu için yetiştirdiğimiz ürünleri sevgi ve güvenle size sunuyoruz.

Misyonumuz;

Doğa ananın bize bahşettiği iyiliği ve bereketi topraktan alıp, siz tüketicilere en güvenilir ve doğal yollar ile taşıyarak sunuyoruz. Sağlıklı beslenme ve yaşam kalitesine dikkat eden tüketicilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz;

Araştırmacı ekibimizle birlikte sürekli gelişerek tarım sektörünün güvenilir ve yenilikçi isimlerinden olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.