Güvenlik Politikası

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" sağlama amacı ile deotarim.com altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

deotarim.com alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilmekte ve bankanıza bu şekilde gönderilmektedir. Kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebilmekte, yetkisiz kişilerce izlenemeyip, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır.

deotarim.com olarak, güvenliğiniz için kişisel bilgi, veri ve belge güvenliği önlemlerini almış bulunuyoruz. deotarim.com üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmektesiniz.

Lütfen dikkat!
Kişisel bilgilerin her türlü suistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için:
• Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü
• Ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit;
• Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

Güvenli alışverişin adresi deotarim.com deneyimlerinizi ve sorularınızı info@deotarim.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.